More Website Templates at TemplateMonster.com!

Video ukázky

 • MoravčíkNEŽ PŘIJDE ZIMA
  Dokument věnovaný stovkám dobrovolníků, kteří se podílejí na obnově vesnic zničených tornádem. Tragédie obcí na Hodonínsku a Břeclavsku vzbudila nebývalou vlnu solidarity. Na postižená místa začali krátce po katastrofě přijíždět lidé různých profesí a věkových kategorií, aby přiložili ruku k dílu. Ať už se zdrželi pár dnů nebo vydrželi pomáhat týdny, všem tato zkušenost změnila život. Práce ale nekončí a hra o čas začíná být s blížící se zimou dramatická.
 • Lada Karlíková75. výročí osvobození Huslenek
  Vzpomínka na příchod vojáků 1. československého armádního sboru na Moravu přes Papajské sedlo. Takticky manévr dokonale zaskočil německou armádu, která chtěla z pohoří Javorníky vytvořit obranný val proti Rudé armádě. Díky nečekanému postupu Čechoslováků tak mohly být rychle osvobozeny Huslenky a další obce v údolí Bečvy včetně města Vsetína.
 • Tajemství chlebaTAJEMSTVÍ CHLEBA
  Dokument o lidech, kteří si zachovali zdravý rozum. Víte, že ještě existují pekárny, které nabízejí poctivý kváskový chleba?
 • ÚDOLÍ PĚTI JEZER
  Bláznivý adrenalinový zimní výstup na tatranské hřebeny z Údolí pěti jezer v Polsku. Jen tak nalehko. Byli jsme u toho, rozhodně však nedoporučujeme napodobovat!
 • ČERTI Z VALAŠSKA
  Atmosféra na jarmeku ve Valašských Kloboukách bývá neopakovatelná hlavně díky čertům. Je chvályhodné, že tradice pokračuje i v dnešní době.